Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Драбівщини

28.08.20

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні напрями розвитку освіти, шляхи їх здійснення, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості.

Напередодні свята знань, 28 серпня 2020 року, відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Драбівщини, у ході якої підсумували роботу минулого року та окреслили головні завдання на перспективу.

У її роботі взяли участь голова районної ради Володимир Дзега,  заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, педагогічні працівники, молоді фахівці, представники громадськості та керівники різних організацій і відомств, яким небайдужі питання освіти.

Звертаючись до вчителів Драбівщини, голова районної ради Володимир Дзега сказав:

- Зміни в політичному, соціально-економічному житті нашої країни, зростаючі вимоги суспільства до якісної освіти спонукають як до радикальних реформ в українській освіті, так і до поступових кроків для її  удосконалення. Часи змінюються, і ми змінюємося, а разом із нами змінюється школа. Освіта є основою прогресу людства. Вона була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Тому створення високоефективної системи якісної освіти – це об’єктивна вимога часу. На сьогодні триває реформування освітньої галузі нашої держави, мета якого - стати розвиненою європейською державою, нарощувати свій науково-освітній потенціал. Пріоритетна мета української системи освіти – створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості як громадянина України, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадянського суспільства. А це можливо лише за умови якісної освіти.  

У виступі Володимир Дмитрович наголосив на важливості співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої гілки влади і працівників освіти та зазначив, щов поточному році з районного бюджету   на забезпечення потреб Нової української школи з районного бюджету було виділено 88, 7 тис.грн., з них на закупівлю дидактичних матеріалів – 20 тис.грн., на закупівлю парт – 20,6 тис.грн, на закупівлю комп’ютерного обладнання – 48,1 тис.грн. У 2020 році із  районного  бюджету  на заробітну плату  обслуговуючому  персоналу  закладів  загальної середньої освіти   району   виділено  8 млн. 933  тис. грн.На оновлення матеріально-технічної бази сільськими радами було надано субвенцію, зокрема: Кантакузівська – 27 тис.грн, Бирлівка – 26 тис.грн, Кононівка – 26 тис.грн, Степанівська – 25 тис.грн, Демки – 25 тис.грн, Свічківка – 20 тис.грн, Золотоношка – 10 тис.грн. На облаштування харчоблоку Шрамківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів сільською радою було виділено 10 тис.грн.

З метою здійснення якісного підвищення кваліфікації педагогічних працівників, вдосконалення науково-методичного забезпечення системи загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти в районі, трансформування наукових ідей у педагогічну практику, науково-методичної підтримки інноваційної діяльності в освітній галузі, інформаційно-методичного супроводу закладів освіти і педагогічних працівників на сесії районної ради  21 серпня поточного року прийнято рішення про створення Комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Драбівської районної ради, затверджено Положення та Статут.

Користуючись нагодою, за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, за заслуги в реалізації держаної політики у галузі освіти, навчання та виховання підростаючого покоління  Володимир Дзега вручив Почесну грамоту обласної ради  методисту районного методичного кабінету відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації  Олені Просяник та нагородив Почесними грамотами районної ради Наталію Лебідь – завідувача  дошкільного навчального закладу «Берізка» с. Безбородьки ; Валентину Павлик - заступника директора з навчально-виховної роботи Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Людмилу Пилипенко - учителя історії та географії Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; Тетяну Ярошенко - учителя математики Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія».

                         

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація