Відбулася щорічна Спартакіада серед людей з обмеженими можливостями

26.09.17

Сьогодні, 26 вересня, у Драбові відбулася щорічна Спартакіада серед людей з обмеженими можливостями.

 

Основна мета заходу – соціально-психологічна адаптація людей із фізичними вадами, залучення їх до участі в громадському житті, занятті спортом та фізичною культурою, зміцнення здоров’я засобами фізичної культури.

 

У змаганнях взяли участь 33 спортсмени - члени Драбівського районного громадського об'єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини».

 

На урочисте відкриття змагань організатори запросили голову районної ради Володимира Дзегу та його заступника - Тетяну Богославець.

 

Вітаючи спортсменів, Володимир Дмитрович зауважив, що не дивлячись на деякі фізичні обмеження, вони є повноцінними членами суспільства.

 

- Ви не такі, як усі, ви кращі, ніж усі. Адже показуєте приклад, як треба переборювати всі життєві труднощі. Ви є справді сильні духом. Вірте у власні сили, будьте наполегливими у найкращих прагненнях та сміливих діях, - сказав посадовець.

 

Змагання відбувалися у грі з шашок, шахів, нардів, дартсу, збивання кеглів, баскетболу та міні-футболу. Люди з обмеженими можливостями продемонстрували не лише свої вміння, а й довели, що для людей міцних духом немає жодних перешкод у житті.

 

Спартакіада проходила у надзвичайно дружній та доброзичливій атмосфері.

Переможці змагань нагороджені дипломами і призами.

 

- Наші маленькі перемоги доводять, що ми, люди з особливими потребами, – сильні духом, готові до боротьби і перемоги, і якщо в державі є такі люди – то наша держава непереможна! – підсумувала голова ГО «Асамблея інвалідів Драбівщини» Марія Волосина.

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація