Відбулася робоча зустріч сільських голів із керівництвом СТОВ «Пальміра»

25.01.17

25 січня 2017 року голова районної ради Володимир Дзега провів робочу зустріч Білоусівського, Бойківщинського, Богданівського, Ковалівського, Явірівського, Мойсівського сільських та Драбівського селищного голів із генеральним директором СТОВ «Пальміра» Олександром Журбою.   

У ході зустрічі були обговорені основні питання соціального партнерства та намічені плани розвитку територіальних громад.

Генеральний директор СТОВ «Пальміра» Олександр Журба  сказав, що надійне соціальне партнерство завжди було і залишається пріоритетним у роботі підприємства.

Учасники зустрічі погодили основні позиції  подальшої співпраці, визначили важливі об’єкти інфраструктури для надання соціальної допомоги та узгодили інші питання розвитку територіальних громад.

Довідка:

СТОВ «Пальміра» — один із провідних сільгосппідприємств агрохолдингу «Кернел». В структурі посівних площ цього агровиробника значне місце посідають озима пшениця, соя, кукурудза на зерно, насіння та силос, багаторічні трави, кормові культури. У цілому СТОВ «Пальміра» обробляє понад 25 тисяч гектарів землі, орендованої в 26-ти територіальних громадах Золотоніського та Драбівського районів.  

 

                     

                                             

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація