Відбулася робоча поїздка в Жорнокльови, Безпальче та Левченки

14.01.14

Сьогодні 14 січня  голова районної ради Володимир Бут та голова районної державної адміністрації Олександр Савенко  з  робочою поїздкою побували  в населених пунктах Жорнокльовівської,  Безпальчівської і Левченківської сільських рад.

Свою роботу керівники розпочали з ознайомлення із станом справ у Жорнокльовівській сільській раді. Під час зустрічі з сільським головою Григорієм Миколаєнком обговорено актуальні питання життєдіяльності територіальної громади, зокрема, виконання соціальних угод, співпраця з орендарями, реалізація плану економічного соціального та культурного розвитку населеного пункту на 2014 рік, виконання сільського бюджету. Посадовці оглянули заклади соціальної сфери села – фельдшерсько-акушерський пункт та загальноосвітню школу І-ІІ ст.-днз.

В рамках поїздки проведено зустріч з Безпальчівським сільським головою Ларисою Марунич, під час якої розглянуто проблеми та перспективи розвитку населеного пункту. Лариса Василівна розповіла, зокрема, про інфраструктуру села Безпальче, виконання соціальних угод, облаштування опорного пункту дільничного інспектора міліції.

У ході робочої поїздки голова районної ради Володимир Бут та голова районної державної адміністрації Олександр Савенко  також зустрілися з Левченківським сільським головою Володимиром Ткачем. Керівник територіальної громади проінформував про те, що було зроблено в селі виконкомом та депутатами сільської ради за останній час та окреслив плани на майбутнє. Керівники району оглянули нещодавно відкриту обрядову залу та сільський Будинок культури.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація