Відбулася позачергова сесія Великохутірської сільської ради

24.03.15

24 березня відбулася 43 позачергова сесія Великохутірської сільської ради шостого скликання. Відкрив та вів сесію сільський голова Петро Пізняхівський. У роботі пленарного засідання взяв участь та неодноразово виступив із роз’ясненнями при розгляді питань порядку денного голова районної ради Володимир Дзега.

На початку сесії депутати заслухали інформацію про виконання бюджету сільської ради за І квартал 2015 року. Потім були внесені зміни до рішення сільської ради «Про сільський бюджет на 2015 рік». У ході роботи депутати надали дозвіл на проведення ремонту доріг у селі та підприємницьку діяльність Озеран Л.Л., обговорили проведення загального сільського суботника 26.03.2015 і декларування доходів.

Народні обранці також розглянули питання про дострокове припинення повноважень сільського голови. Взявши до уваги заяву Петра Пізняхівського, депутати підтримали рішення достроково припинити повноваження Великохутірського сільського голови у зв’язку із виходом на пенсію. Голова районної ради Володимир Дзега подякував Петру Юхимовичу за багаторічну і сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування, вирішення питань соціально-економічного і культурного розвитку Великохутірської територіальної громади та побажав міцного здоров'я, благополуччя, миру і добра. Володимир Дмитрович також вручив Петру Юхимовичу Подяку районної ради та подарунок.

Після цього було прийнято рішення сесії секретарю Великохутірської сільської ради Ніні Шинкаренко тимчасово здійснювати повноваження Великохутірського сільського голови до моменту початку повноважень сільського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до чинного законодавства.

               

               

               

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація