Відбулася нарада за участю сільських голів та голів ОТГ

12.06.19

Сьогодні, 12 червня 2019 року, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у нараді за участю селищного, сільських голів та голів ОТГ, яку провела заступник голови райдержадміністрації Людмила Рудик.

На нараду також були запрошені керівники навчальних закладів.

У ході роботи спершу розглянули одне з найважливіших питань - сприяння органів місцевого самоврядування у підготовці закладів освіти до нового навчального року та роботу пришкільних відпочинкових таборів.

Потім завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Руслан Яненко доповів про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки у літній період.

Про боротьбу із карантинними рослинами та бур’янами на території району розказав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ.

  

Далі начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дмитро Широкий проінформував про забезпечення транспортним сполученням населених пунктів району, підвищення якості та гарантованої надійності транспортних перевезень і послуг.

На завершення про підсумки роботи пересувного флюорографа в районі доповів директор комунального некомерційного підприємства «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик.

      Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація