Відбулася нарада з сільськими головами щодо вирішення актуальних питань сьогодення

01.10.19

30 вересня 2019 року за участю голови районної ради Володимира Дзеги у великій залі Будинку рад відбулася нарада з сільськими головами щодо вирішення актуальних питань сьогодення, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода.

У нараді взяли участь начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та голови ОТГ.

У ході роботи Марина Сіпко, начальник фінансового управління райдержадміністрації, підсумувала виконання планових показників місцевих бюджетів за 9 місяців поточного року, визначила завдання щодо їх виконання у 2019 році, проаналізувала стан використання коштів державної субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та основні підходи до розробки проектів місцевих бюджетів на 2020 рік.

Потім учасники наради розглянули питання про заходи щодо підготовки закладів первинної медико-санітарної допомоги до акредитації у поточному році, стан заготівлі овочів для потреб комунального некомерційного підприємства «Драбівська центральна лікарня» та питання організації гарячого харчування учнів у 2019-2020 навчальному році.

Далі доповідачі акцентували увагу сільських голів на проведенні заходів щодо відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветеранів та на ході виконання Указу Президента України від 30.01.2019 № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році».

Підсумовуючи роботу наради, керівники району дали відповідні доручення та встановили терміни їх виконання.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація