Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та установ районної ради

11.06.20

Сьогодні, 11 червня 2020 року, під керівництвом голови районної ради Володимира Дзеги за участю заступника голови районної ради Тетяни Богославець, голови районної державної адміністрації Віктора Хруща та Драбівського селищного голови Василя Хмари відбулася щочетвергова нарада з керівниками комунальних підприємств та установ районної ради.

У роботі наради взяли участь начальник відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Ольга Мироненко, директора КП«Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко,головний лікар КНП «Драбівський ЦПМСД» Олександр Балагурчик, головний лікар КНП ДРР «Драбівська ЦРЛ» Світлана Бойко, директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубрушко.

  

Учасниками були обговорені нагальні проблемні питання фінансово-господарської діяльності підприємств та установ, шляхи їх вирішення, зокрема можливість додаткового фінансування при розгляді питання внесення змін до районного бюджету на черговій сесії районної ради.

У ході наради були заслухані пропозиції керівників районних підприємств охорони здоров'я щодо проведення наступного тижня заходу до Дня медика.

Особлива увага приділялася благоустрою стадіону «Колос» та його готовності до проведення районних спортивних змагань з футболу. Йшлося про завершення установки сидінь для глядачів, встановлення дитячого майданчика на території стадіону.

Директор КП«Драбівські теплові мережі» Валерій Василенкозвернув увагу керівництва району на те, що у зв'язку з економічною недоцільністю, підприємством було прийнято рішення про відключення чотирьох багатоквартирних будинків від централізованого опалення, про що поінформовано власників відповідних квартир.

За підсумками наради учасниками напрацьовано ряд спільних заходів та дані окремі доручення.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація