Відбулася 39 позачергова сесія Драбівської районної ради

15.04.14

     15 квітня голова Драбівської районної ради Володимир Дзега провів засідання позачергової 39 сесії районної ради шостого скликання.

     У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники районних служб, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації, сільські, селищні голови, громадськість району.

     Перед розглядом питань порядку денного присутні заслухали депутатські запити та звернення. Після цього народні обранці приступили до обговорення питань пленарного засідання сесії. Найважливішим з них стало внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2014 рік».

    У ході роботи депутати обговорили і затвердили районну цільову програму «Призовна дільниця» на 2014-2016 роки, продовжили строк дії районної Програми поліпшення кінообслуговування населення на 2011-2013 роки та районної  цільової Програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки». Під час пленарного засідання депутати також внесли зміни до рішень районної ради «Про затвердження складу та обрання голів постійних комісій районної ради», «Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих» та зняли з контролю ряд рішень районної ради.

    З усіх питань порядку денного сесії прийнято  відповідні рішення.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація