Відбулася 31сесія районної ради: внесено зміни до районного бюджету та низки програм

23.11.18

Сьогодні, 23 листопада 2018 року, відбулося пленарне засідання чергової 31 сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, сільські та селищний голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації та громадськість району.

Передувала сесії робота постійних комісій, відбулося також засідання президії районної ради, де детально опрацьовано всі питання порядку денного.

  

Спершу депутат районної ради Наталія Білоха звернулася із депутатським запитом щодо оптимізації Шрамківського терапевтичного відділення Драбівської ЦРЛ.

  

Далі продовжилася робота сесії розглядом районних програм. Зокрема, народні обранці вивчили і затвердили Програму розвитку малого підприємництва в Драбівському районі на 2019 - 2020 роки та внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016 - 2020 роки, Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки, до комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Драбівському районі на 2017-2021 роки, Програми «Інформаційно-аналітична система «Місцеві бюджети на 2015-2022 роки» та до районної Програми профілактики соціального сирітства на 2018 - 2020 роки.

  

У ході пленарного засідання депутати погодили зміни до рішення районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік», які викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на перерозподіл видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2018 рік; збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету, сільських, селищних  відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі 4656,83 тис. грн. та за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання дохідної частини бюджету у сумі 1824,637 тис. грн.

  

Також затвердили Статути комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» і закладу дошкільної освіти (ясел-садка) загального розвитку «Сонечко» с. Жорнокльови та проектно-кошторисну документацію по робочих проектах «Реконструкція теплотраси по вул. Леніна – Гагаріна (від Будинку Рад до ТК-26-перша ділянка) в смт Драбів Черкаської області» і «Реконструкція пожежної водойми «Господарські резервуари V=100 м3 в смт Драбів по вул. Комарова,5».

Під час пленарного засідання народні обранці погодили припинення шляхом реорганізації Драбівської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Драбівська лікарня», фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік, план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік та передавальний акт матеріальних цінностей та активів редакції газети «Драбівщина».

  

У ході роботи також надано дозвіл відділу освіти райдержадміністрації на передачу майна та затверджено прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району установи та майна комунальної власності територіальної громади села Коломиці.

Окрім того внесли зміни до рішень районної ради від 03.02.2016 № 4-18/VІІ і від 17.12.2014 № 45-1/VІ, розглянули низку земельних питань та тих, що стосуються управління майном районної комунальної власності. 

З усіх питань порядку денного роботи сесії районної ради схвалено відповідні рішення. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація