Відбулася чергова сесія Левченківської сільської ради

25.12.13

25 грудня відбулася 29 чергова сесія Левченківської сільської ради шостого скликання. Відкрив та вів сесію сільський голова Володимир Ткач.

На початку засідання депутати заслухали звіт сільського голови про діяльність сільської ради за період з лютого 2012 року по грудень 2013 року.

Після цього були  внесені зміни  до кошторисних призначень сільського бюджету на 2013 рік, розглянуті та затверджені основні показники плану економічного і соціального розвитку села на 2014 рік, цільовий фонд ради, структура і штат сільської ради на 2014 рік.

У ході роботи депутати також затвердили кошторис на перше півріччя 2014 року, штатний розпис працівників культури на 2014 рік, план роботи із кадрами на 2014 рік, ліміт використання електроенергії по сільській раді та закладах культури на 2014 рік, план роботи сільської ради на перший квартал 2014 року.

Серед  іншого,  депутати  встановили  і затвердили  суми самооподаткування на 2014 рік, погодили вилучення та надання земельних ділянок громадянам у користування, надали  дозвіл на виготовлення  технічної документації по встановленню  меж земельної ділянки, встановили  ставки земельного податку на 2014 рік в межах Левченківської сільської ради.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

 

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація