Свідоцтво про народження дитини можна отримати у пологовому будинку

21.09.17

У Драбівському пологовому будинку  надається послуга з прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку. 

Для подання заяви про державну реєстрацію народження та отримання свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку, крім медичного свідоцтва про народження, Вам необхідно надати наступні документи:

- якщо Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте спільне прізвище: паспорти батьків та свідоцтво про шлюб. (Присутність батька не обов’язкова;

- якщо Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте різні прізвища: паспорти батьків, свідоцтво про шлюб та спільна заява щодо  присвоєння дитині прізвища. Заява складається при подачі документів (присутність обох батьків як при поданні заяви так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова;

- якщо Ви не перебуваєте у зареєстрованому шлюбі, але бажаєте вказати відомості про батька дитини: паспорти батьків та спільна заява про визнання батьківства. Заява складається при подачі документів (присутність обох батьків як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова);

- якщо мати дитини не перебуває у зареєстрованому шлюбі і немає заяви особи, яка визнає своє батьківство: паспорт матері та заява про запис відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України. Заява складається при подачі документів.

Під час державної реєстрації народження дитини в пологовому будинку в графі «Місце народження дитини» актового запису вказується фактичне місце народження. Тобто, якщо дитина народилася в пологовому відділенні Драбівської центральної районної лікарні, то місцем народження дитини буде вказано смт. Драбів.

Звертаємо увагу на те, що державна реєстрація народження проводиться у відповідності із ст.143-147 Сімейного кодексу України, згідно яких батьки зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану. Невиконання цього обов’язку є підставою для покладання на них відповідальності, встановленої законом.

Години прийому та видачі документів у пологовому відділенні Драбівської центральної районної лікарні: вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота з 14-00 до 15-00.  

Телефон для довідок: 3-06-36.

Тетяна Купріна - начальник Драбівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Черкаській області

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація