Виборчий процес стає доступнішим для осіб з інвалідністю та маломобільних людей

11.08.20

Безоплатна правова допомога інформує:

З 1 липня 2020 року громадяни можуть онлайн звернутися до органу ведення державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua/) щодо: свого включення до реєстру внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у реєстрі зміни своєї виборчої адреси внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи змісту своїх персональних даних прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою.

Щоб подати заяву онлайн, потрібен кваліфікований електронний підпис.

До заяви додайте копії документів, що підтверджують ці зміни.

Якщо ви проживаєте не за місцем реєстрації та плануєте голосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, потрібно змінити виборчу адресу до 10 вересня.

Через карантинні обмеження рекомендується подати заяву онлайн.

Безоплатна правова допомога пропонує до перегляду відеоролик під умовною назвою «Як виборчий процес стає доступним для осіб з інвалідністю та маломобільних людей завдяки інтернету». Цей відеоролик спрямований на інформування населення щодо онлайн – інструментів Державного реєстру виборців, які  реалізують виборчі права громадян, особливо осіб з інвалідністю, більш доступною та має ознаки соціальної реклами згідно з ч.1та ч.2 статті 12 Закону України «Про рекламу» відповідно  соціальна реклама – це інформація будь-якого виду, розповсюджена в будь-якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей.

Для отримання консультацій та для захисту своїх особистих виборчих прав громадяни можуть звертись за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги в Україні 0 800 213 103.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація