Великохутірська громада відзначила День села

02.10.17

Село моє, для мене ти єдине,

Як мати рідна, як саме життя,

Як хліб землі, як пісня лебедина.

Не стань тебе - впаду у небуття…

Саме ці слова стали лейтмотивом свята дружної громади – 30 вересня 2017 року жителі Великого Хутора відзначали День села.

Привітати земляків із цією подією прибули почесні гості: голова районної ради Володимир Дзега, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, депутати районної ради Володимир Шинкаренко і Микола Коршак.

Розпочала урочистий захід сільський голова – Ніна Шинкаренко. Вона привітала присутніх та подякувала громаді за наполегливу працю, турботу та підтримку заради процвітання рідного села.

  

До вітань долучився голова районної ради Володимир Дзега, який сказав, що Україна, наша державність починається саме із села, із його духовності, працелюбності, патріотизму.

З нагоди свята за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм Володимир Дмитрович вручив Почесні грамоти районної ради Любові Німич та  Петру Пізняхівському.

  

На святі привітали та вручили подарунки старожилам-ювілярам, новонародженим, матерям та дружинам військовослужбовців, які перебувають у даний час на службі. В цей день адресували слова глибокої вдячності і шани керівникам господарств, фермерам-одноосібникам, вчителям і вихователям, працівникам культури і медицини, депутатам та виконавчому комітету сільської ради, всім людям, які вносять вклад у вирішення завдань соціально-економічного розвитку Великохутірської громади.

  

У програму свята були включені виступи фольклорного гурту «Надвечір’я» та концерт артистів Черкаської обласної філармонії - ансамблю «Росава» і тріо «Вербена».

Після концерту на вулиці звучала музика, пригощали кашею, пиріжками, варениками, всі бажаючи мали змогу купити шашлик. Найменших жителів села радували безкоштовні атракціони, морозиво, солодка вата.

У фойє Будинку культури були представлені роботи вихованців навчального закладу та роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва: Новик Г.І., Лістрової Л.М., Колотило Н. Я., Сандиги О.І., Сидоренко Л.В., Радченко Є.П., Перетятька Г.М.

    

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети "Драбівщина"

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація