Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану"

04.05.18

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», адреса якого http://dracs.minjust.gov.ua, є офіційним сервісом щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та доступний усім користувачам мережі Інтернет.

Фізична особа з допомогою Веб-порталу може подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі – відділу ДРАЦС) наступні заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені, про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування. Звертаємо увагу, що заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час особистого звернення заявника до відділу ДРАЦС.

Крім того, з використанням функціональних можливостей Веб-порталу користувач може здійснити попередній запис на відвідування відділу ДРАЦС із зазначенням зручних дати та часу з вказаних вище питань, а також з питань державної реєстрації народження, смерті; оплатити з використанням платіжних систем послуги відділів ДРАЦС; отримати консультації працівників відділу ДРАЦС щодо надісланих через Веб-портал заяв або звернень.

 Тетяна Купріна - начальник Драбівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Черкаській області 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація