Василя Денисовича Воробївського привітали з 90 річчям

12.01.17

Сьогодні заступник голови районної ради Тетяна Богославець побувала у Безбородьках, де зустрілася із місцевим жителем - Василем Денисовичем Вороб’ївським, адже саме цього дня шанований ветеран відзначає 90-річчя.

Нелегка доля випала Василю Денисовичу: пережив голодомор, у роки війни був примусово вивезений до Німеччини. Після війни повернувся у рідне село, де більше 40 років працював у місцевому радгоспі – спершу трактористом, а потім очолив тракторну бригаду. Своєю працею, невичерпним оптимізмом, любов’ю до життя і людей він заслужив повагу серед односельчан. Разом із дружиною Ганною Нестерівною прожив більше 60 років , виховали двох прекрасних синів.

Тетяна Володимирівна спільно з секретарем Безбородьківської сільської ради Ніною Дубенець,  головою районної ветеранської організації Валентиною Крокосенко, головою первинної ветеранської організації Жанною Собовою подякувала Василю Денисовичу за мужність, за невтомну працю в повоєнні роки, вручила Подяку від районної ради, подарунок і квіти та щиро побажала ювіляру міцного здоров’я, достатку, любові і підтримки від ближніх.

    Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація