В обласній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася презентація книги В. Козоріза “Драбів і Драбівщина”

06.02.20

5 лютого 2020 року в обласній бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулося засідання краєзнавчого клубу «Моя Черкащина».

Незважаючи на негоду до бібліотеки прийшло чимало шанувальників історії рідного краю.

Як повідомляє голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мельниченко, цього разу зустрілися з відомим краєзнавцем і журналістом Віктором Козорізом, який презентував авторську книгу «Драбів і Драбівщина. Нариси з історії рідного краю». Це унікальне краєзнавче видання – наслідок багаторічної дослідницько-пошукової праці автора, якому вдалося на основі опрацювання матеріалів архівних, музейних та бібліотечних фондів, періодичних видань та наукової літератури створити цілісну картину історії самобутнього куточка України – Драбівщини.

  

Насиченість книги фактами, вдало підібраними ілюстраціями роблять її доступною і привабливою для усіх, хто цікавиться минулим і сучасним рідного краю.

На прикладі Драбівщини Віктор Козоріз показав героїчну і драматичну Українську історію. В центрі уваги книги – повсякденне життя Драбова і навколишніх сіл, ретельно досліджені біографії уродженців краю і тих людей, що пов’язали з ним свою долю, особливості господарського та культурно-освітнього розвитку краю, його роль і місце в історії України.

Про важливість краєзнавчої літератури і знань про свою малу батьківщину як основи громадянсько-патріотичного виховання говорив голова Драбівської районної ради Володимир Дзега – один із ініціаторів і учасник реалізації цього краєзнавчого проекту. Директор видавництва «Вертикаль» Світлана Кандич розповіла присутнім про співпрацю з автором, відзначила високу якість наданих ним матеріалів.

  

Безумовно, що пропоноване видання поглибить знання про Драбівщину.
Ця книга сповна служитиме справі патріотичного виховання, сприятиме формуванню, передусім у молодого покоління драбів’ян і тих, чиє родинне коріння пов’язане з цим славним краєм, поваги до власної історії і людей, які її творили і нині продовжують творити.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація