Увага: безкоштовний семінар для роботодавців та ФОП!

20.11.18

До уваги роботодавців та ФОП, які мають найманих працівників, бухгалтерів та кадровиків Драбівського, Канівського, Золотоніського, Чорнобаївського районів.

Згідно з Розпорядженням Прем’єр-міністра України №649 від 05.09.2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення»  з 05.10.2018 року почалися  комплексні заходи з  перевірок суб’єктів господарювання.

Із метою належного проходження перевірок суб’єктів господарювання пропонуємо зацікавленим особам прийняти участь убезкоштовному семінарі, який організовує Департамент управління регіонального розвитку Черкаської обласної адміністраціїспільно з Черкаською міською профспілковою організацією „Солідарність“.

Питання, які будуть детально розглянуті на семінарі:

1. Порядок здійснення комплексних планових заходів державного нагляду(контролю), затверджений постановою Кабінету Міністрів України, від 24.05.2017 № 350, Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України, від 26.04.2017  № 295, розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 679-р.  Дії роботодавців щодо забезпечення конституційних прав.

2. Державний контроль та державний нагляд: чи є суттєва різниця.

3. Підстави для перевірки підприємства органами Держпраці та фіскальної служби.

4. Основні права та обов’язки інспекторів праці та фіскальної служби під час проведення перевірки.

5. Основні права та обов’язки роботодавця при  появі інспекторів, дозвіл проведення зйомки, опитування працівників тощо.

6.За яких умов власник може відмовити інспектору праці та фіскальній службі у проведенні перевірки.

7. Документи, що перевіряють інспектори праці та податківці .

8. Форми документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів (наказ Міністерства соціальної політики України від 18.08.2017 №1338).

9. Відповідальність за невиконання вимог законодавства.

10. Умови, за яких роботодавець не зможе уникнути штрафів.

Також ви дізнаєтесяпро зміни у законодавстві за 2018 рік.

Будете мати можливість задати питання та отриматикваліфіковану відповідь.

Семінар читають: голова Черкаської міської профспілки «Солідарність», помічник народного депутата Оксани Продан Ольга Ракова, керівник соціально-правового факультатива при Черкаській торгово-промисловій палаті Ольга Хоменко та представники ДФС.

Семінар відбудеться 23 листопада 2018 р. о 11-00 год. за адресою: м. Канів, вул. О. Кошового, 3, приміщення сесійної зали Канівської районної ради.

Записатися на семінар можна за телефоном 0678994195, Ольга Федорівна, або на Email mail_rakova@ukr.net

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація