Увага! Безкоштовний навчальний семінар для депутатів місцевих рад

12.04.19

Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Фондом Конрада Аденауера оголосив про набір депутатів місцевих рад на навчальний семінар у рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності. Від загального до конкретного. Бюджетні відносини». До участі у навчальному семінарі запрошуються депутати місцевих рад та депутати об’єднаних територіальних громад.

Семінар відбудеться орієнтовно з 30 травня по 1 червня 2019 року в м. Києві.

Для участі у навчанні необхідно надати:

-заповнену анкету;

-резюме (автобіографічні відомості);

-лист з обґрунтуванням важливості Вашої участі саме у цьому семінарі (близько 600 слів);

-рекомендація від організації, яка делегує учасника (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації, тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво та гендерний баланс, командою ІПО буде сформована одна група чисельністю 25 осіб.

До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів. Організатори також наголошують, що пріоритетом у відборі буде також представництво кандидата у відповідній постійній комісії своєї ради («бюджетній»).

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Остання дата надсилання документів: 28 квітня 2019 року.

Документи необхідно надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою BYUDZHET. Контакти: тел. 044 278-55-43.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація