Урочисто вшанували працівників сільського господарства

17.11.17

День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Напередодні професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Драбівського району зібралися сьогодні, 17 листопада, в залі районного Центру культури і дозвілля.

На урочистийзахід, присвячений Дню працівників сільського господарства:  «Будь щаслива, наша доле, дзвінким співом і щедрим зерном», завітали голова районної ради Володимир Дзега, його заступник – Тетяна Богославець, депутати обласної ради Сергій Буцько і Григорій Плічко, депутат районної ради Валерій Перепелиця, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Вони привітали людей праці з професійним святом, висловили слова вдячності сільським трудівникам, відзначили кращих аграріїв та вручили їм цінні подарунки.

  

  

Зокрема, голова районної ради Володимир Дзега у вітальному слові сказав: «Як і в кожного з тих, чиє коріння пов'язане з селом, у мене особливо тепле ставлення до людей, котрі забезпечують нас хлібом і до хліба. Є багато різних свят, їх заслужено відзначають люди, які трудяться в різних галузях народного господарства. І все ж, як на мене, День працівників сільського господарства - особливе свято. Воно воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання кожної родини і в цілому нашої держави».

Також посадовець наголосив на тому, що сьогодні, коли країна переживає найтяжчі роки за часи незалежності а економіка перебуває у глибокій кризі, - лише аграрний сектор продовжує розвиватися, зростати і живити бюджет країни.

Вшанували працівників і ветеранів сільськогосподарської ниви запашним короваєм та квітами.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю працівників культури та аматорів народного мистецтва району.

  

 

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація