Урочисто вшанували працівників сільського господарства

17.11.17

День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Напередодні професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Драбівського району зібралися сьогодні, 17 листопада, в залі районного Центру культури і дозвілля.

На урочистийзахід, присвячений Дню працівників сільського господарства:  «Будь щаслива, наша доле, дзвінким співом і щедрим зерном», завітали голова районної ради Володимир Дзега, його заступник – Тетяна Богославець, депутати обласної ради Сергій Буцько і Григорій Плічко, депутат районної ради Валерій Перепелиця, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Вони привітали людей праці з професійним святом, висловили слова вдячності сільським трудівникам, відзначили кращих аграріїв та вручили їм цінні подарунки.

  

  

Зокрема, голова районної ради Володимир Дзега у вітальному слові сказав: «Як і в кожного з тих, чиє коріння пов'язане з селом, у мене особливо тепле ставлення до людей, котрі забезпечують нас хлібом і до хліба. Є багато різних свят, їх заслужено відзначають люди, які трудяться в різних галузях народного господарства. І все ж, як на мене, День працівників сільського господарства - особливе свято. Воно воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання кожної родини і в цілому нашої держави».

Також посадовець наголосив на тому, що сьогодні, коли країна переживає найтяжчі роки за часи незалежності а економіка перебуває у глибокій кризі, - лише аграрний сектор продовжує розвиватися, зростати і живити бюджет країни.

Вшанували працівників і ветеранів сільськогосподарської ниви запашним короваєм та квітами.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю працівників культури та аматорів народного мистецтва району.

  

 

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація