Урочисто відзначили чергову річницю Конституції України

02.07.18

27 червня 2018 року в районному Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди святкування річниці Конституції України.

Із вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Дзега та голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Зокрема, у виступі Володимир Дмитрович зазначив, що це свято об'єднує націю, виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення й майбутнє. Він наголосив на тому, що майбутнє держави залежить від спільного порозуміння, консолідації, злагодженості і скоординованості рішень та дій, а успіх прийде лише тоді, коли кожен не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки.

- Лише спільними зусиллями нам вдасться подолати будь-які труднощі, побудувати вільне, справедливе суспільство, потужну державу. Сьогодні ми мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі, - сказав голова районної ради.

Учасники урочистостей поклали квіти до пам'ятного знаку «Борцям за єдність і незалежність України».

  

  

З нагоди визначного державного свята за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, ініціативність, відповідальність, вагомий вклад у розбудову незалежної демократичної Української держави кращим працівникам району, волонтерам та активістам вручено Почесні грамоти та Подяки.

  

Після урочистого дійства за сприяння депутатів обласної ради Сергія Буцька та Григорія Плічка учасники свята мали змогу насолодитися виступами кобзаря - лауреата Державної премії ім. Тараса Шевченка, Народного артиста України Василя Нечепи та молодіжних гуртів «BanduraBand» та «SoloMia», які подарували глядачам запальні пісні та чудовий настрій.

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація