Уклін вам, люди в білих халатах!

15.06.18

Сьогодні, 15 червня, напередодні Дня медичного працівника в районному Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

Без сумніву, однією із найблагородніших та найважливіших професій є професія медика. Така доля не кожному під силу: безсонні ночі, ненормований графік, надзвичайне фізичне та емоційне навантаження – це робота лише для сильних духом. 

Відрадно, що серед жителів нашого району є чимала когорта людей, які присвятили своє життя медицині.

Привітати людей у білих халатах та висловити слова шани прийшли голова районної ради Володимир Дзега, депутат обласної ради Григорій Плічко, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Вітаючи всіх працівників і ветеранів медичної галузі, Володимир Дмитрович зазначив: «Як керівник представницького органу влади розумію, що медична галузь району – це складний і багатоаспектний механізм, яким нелегко управляти. Адже це сотні працюючих і кожен повинен вчасно отримати заробітну плату, це сотні пацієнтів – і кожен повинен отримати якісну медичну допомогу.  Я пишаюся, що 22 працівники медичної галузі району поєднують основну роботу із депутатською діяльністю. Запевняю, що проблеми медицини є і завжди будуть пріоритетними серед тих, які вирішує районна влада. Уже в 2018 році на охорону здоров’я виділено 47657, 1 тис. гривень, в тому числі: на заробітну плату, енергоносії, предмети , медикаменти, продукти харчування, 2216, 4 тис. виділено на придбання комп’ютерної техніки, на ремонт та санітарний транспорт».

Голова районної ради висловив сподівання на те, що зміни у сфері охорони здоров'я також сприятимуть підвищенню соціального статусу та рівня оплати праці медиків, а пацієнти, в свою чергу, отримуватимуть більш якісну та доступну медичну допомогу.

  

Потім Володимир Дзега з нагоди професійного свята відзначив кращих працівників галузі та за самовіддану сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію нагородив Почесними грамотами обласної ради Стецюка Петра Архиповича - заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» і Єськову Людмилу Василівну - завідувача інформаційно-аналітичного відділу Драбівської центральної районної лікарні; Почесними грамотами районної ради - Олександра Балагурчика - головного лікаря КЗ «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», Валентину Зайченко - молодшу медичну сестру патанатомічного відділення, ЛарисуСуральову - сестру медичну дільничого терапевта амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Шрамківки та  Олександра Ярмілка - механіка Драбівської центральної районної лікарні.

  

По завершенню урочистої частини заходу відбувся святковий концерт.

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація