Учнівський колектив Білоусівської ЗОШ серед переможців Всеукраїнського онлайн-конкурсу “Відун”

02.06.20

Як інформують у КЗ «Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді», заклади позашкільної освіти продовжували свою роботу в умовах карантину. Так, Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді було проведено онлайн-конкурс «Відун» для всіх джур України у старшій та середній вікових категоріях.

Конкурс проводився 23 травня та був присвячений Дню Героїв України.

Всього в конкурсі випробовували свої сили 2644 рої. Тим більше приємно бачити серед переможців конкурсу 32 рої від Черкаської області. Вітаємо всіх, хто взяв участь у Всеукраїнському конкурсі!

 

Витяг з підсумкового протоколу

Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Відун»

(призові місця) 23 травня 2020 року

(Черкаська область)

з/п

Назва рою

Повна назва закладу освіти (громадської організації)

Кіл-сть балів

Місце

1

Мошногірські яструби

Будищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради

44

І

2

Берест

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Березняки Березняківської сільської ради Смілянського району

44

І

3

Чайка

Драбівецький НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Золотоніської районної ради

44

І

4

Гайдамаки

Углуватський НВК "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Христинівської районної ради

43

ІІ

5

Варта

Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Шполянської міської ради

43

ІІ

6

Молода Січ

Руськополянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Руськополянської сільської ради

43

ІІ

7

Залізні вовки

Чорнобаївська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Чорнобаївської районної ради

43

ІІ

8

Соколята

Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади

43

ІІ

9

Вільні люди

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради

43

ІІ

10

Явір

Топильнянський НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради

43

ІІ

11

Соколи

Павлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради

42

ІІ

12

Славні козаки

НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради

42

ІІ

13

Ратиборець

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т. Шевченка Черкаської міської ради

42

ІІ

14

Ятагани

Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради

42

ІІ

15

Сіромахи

Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Чигиринської міської ради

42

ІІ

16

Побратими

Комунальний заклад "Ліплявський ліцей" Ліплявської сільської ради Канівського району

42

ІІ

17

Хортиця

Скибинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради

42

ІІ

18

Атаман

Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області

41

ІІІ

19

Булава

Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради

41

ІІІ

20

Гайдамаки

Білоусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради

41

ІІІ

21

Гарт

Великобурімська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чорнобаївської районної ради

41

ІІІ

22

Шуляни

Великобурімська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чорнобаївської районної ради

41

ІІІ

23

Холодноярівський дозор

Комунальний заклад "Грушківський ліцей" Кам'янської районної ради

41

ІІІ

24

Хрещені вогнем

Сагунівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Сагунівської сільської ради

41

ІІІ

25

Лісові Чорти

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради

41

ІІІ

26

Єрківський Курінь

Єрківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів імені Героя України В. М. Чорновола Єрківської селищної ради

40

ІІІ

27

Дикі Бджоли

Кам`янська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів

40

ІІІ

28

Білозірські побратими

Опорний навчальний заклад "Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Білозірської сільської ради Черкаського району

40

ІІІ

29

Жашківські отамани

Жашківська спеціалізована школа № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради і

40

ІІІ

30

Побратими

Опорний навчальний заклад "Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради

40

ІІІ

31

Захисники

НВК «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради

40

ІІІ

32

Орли

Орловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради

40

ІІІ

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація