Учні Великохутірської ЗОШ відвідали одне з найголовніших підприємств Черкас

16.04.18

Черкаським обласним та Драбівським районним центрами зайнятості 12 квітня поточного року було організовано та проведено для учнів 8-9 класів Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. професіографічну екскурсію на КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради.  

25 учнів та педагогів мали унікальну можливість відвідати одне з найбільших, найстаріших та найважливіших підприємств міста Черкаси.

КП «Черкасиводоканал» протягом багатьох років своєї діяльності забезпечує жителів міста питною водою, якість якої за усіма показниками відповідає державним стандартам. Зокрема, цьому сприяє коагулювання річкової води за допомогою найсучасніших реагентів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Також сучасна лінія дозування хлору у поєднанні з технологією амонізації гарантує надійність знезараження питної води та практично повну відсутність шкідливих продуктів хлорування.

Професіографічна екскурсія складалася із двох етапів. Перший, який проводив інженер Васюк Валерій Володимирович, проходив в адміністративному корпусі та мав на меті ознайомити учасників із структурою, головними завданнями та специфікою діяльності підприємства. Другий етап реалізовувався на чолі з головним технологом підприємства Гончаренком Олександром Володимировичем безпосередньо на водозаборі, де проходять всі головні технологічні процеси перекачування та  очистки води, яка потім споживається населенням.

Очікування від заходу перевершили себе, оскільки всі присутні отримали змістовну і корисну інформацію про важливі професії на цьому підприємстві, про основні вимоги до представників даних професій, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того щоб тут працювати. Крім того, екскурсія допомогла учням усвідомити необхідність отримання якісної професійної освіти, щоб мати можливість працювати на цікавій, відповідальній та стабільній роботі, такій, наприклад, як на КП «Черкасиводоканал».

Драбівський районний центр зайнятості

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація