У Свічківській школі відкрилась українська світлиця

23.12.13

19 грудня у Свічківському НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" гостинно відкрила свої двері українська світлиця.

Над її створенням працював весь педагогічний колектив, учні, жителі села та всі, хто небайдужий до українських традицій.

Відтворена частина української хати з розмальованою піччю, припічком, лавками, прядкою та колискою дає уявлення про минуле життя українців. Більшість експонатів датується 19–20 ст. Серед них — вишиті рушники, домоткані доріжки, різноманітне українське вбрання, предмети побуту.

З нагоди відкриття світлиці вчителі та учні школи підготували літературно-музичну композицію «Хата моя – біла хата». Учасники театралізованого дійства, які були вбрані в українські національні костюми, читали вірші, співали народні пісні, розповідали про  культуру та звичаї українського народу. Прикрасили захід персонажі батька та матері, яких майстерно зіграли заступник директора школи Любов Кормаченко та вчитель історії  Петро Карабань.

Всі гості та запрошені були у захваті від побаченого,  дякували педагогічному колективу за проведену роботу і висловлювали впевненість у тому, що відкриття світлиці сприятиме формуванню в учнів знань про традиції та звичаї  українського народу, любові до рідного краю, гордості за рідну культуру.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація