У Степанівці обговорили найважливіші питання життя територіальної громади

05.03.15

03 березня в приміщенні сільського Будинку культури відбулися загальні збори жителів села Степанівка.

У  роботі зборів взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, заступник генерального директора СТОВ «ЗК «Хорс» Роман Дунаєвський, дільничний інспектор Драбівського РВ УМВС Сергій Берендя, голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко,12 депутатів сільської ради, керівники бюджетних установ, жителі села Степанівка.

На початку роботи зібрання присутні вшановали пам'ять загиблих в ході проведення АТО хвилиною мовчання.

Степанівський сільський голова Василь Деркач виступив із звітом перед жителями громади про роботу місцевої ради, виконавчого комітету та депутатів сільської ради у 2014 році. Він детально проаналізував виконання доходної (виконано на 114,71%) та видаткової ( виконано на 91%) частини сільського бюджету за минулий рік. Василь Олександрович відзначив, що фінансування бюджетних установ проводилось згідно кошторисів видатків. На благоустрій використано 320,338 тис. грн.,  з них 274,64 тис. грн. на ямковий ремонт вулиць Шевченка, Леніна та Жовтневої. З сільського бюджету надавалась субвенція районному бюджету в сумі 275,607 тис. грн., в тому числі на виконання районних програм 70,0 тис. грн., утримання закладів охорони здоровя 47,0 тис. грн., придбання вакцини для ФАПу  4,0 тис. грн., утримання установ освіти 45,607 тис. грн., ремонт покрівлі Степанівської ЗОШ 50,0 тис. грн.,опалення школи 40,0 тис. грн., оздоровлення дітей 3,0 тис. грн. Сільський голова також довів до відома присутніх основні показники сільського бюджету на 2015 рік, розповів про проведені заходи щодо забезпечення санітарного стану на селі, участь депутатів у волонтерському русі. Так, депутатами сільської ради проведена робота по збору коштів та продуктів харчування. Також зібрано 5,8 тис. грн., на які придбано необхідні речі для воїна АТО, жителя села Івана Сахна. На зборах, в присутності жителів села воїну було вручено військову форму та теплий одяг.

Голова районної ради Володимир Дзега розповів односельцям про проведену депутатську діяльність у 2014 році. Присутні ставили питання перед керівником щодо підвищення тарифів на комунальні платежі, соціального захисту населення.

У виступі дільничний інспектор Сергій Берендя зазначив, що протягом 2014 року на території Степанівської сільської ради правопорушення та злочини не скоювались. Проаналізував свою роботу щодо виконання державних програм з попередження насилля в сімї, алкоголізму та наркоманії, правопорушень серед неповнолітніх та ін.

Під час звіту заступник директора СТОВ «ЗК «Хорс» Роман Дунаєвський доповів про стан розрахунку товариства за оренду державних та приватних земельних ділянок, надав пояснення щодо затримки у виплаті коштів та якості запропонованих товарів і послуг в рахунок оплати. Він також відповів на хвилюючі жителів села питання, надав роз’яснення та прогноз розрахунків на 2015 рік.

У ході обговорення розміру самооподаткування жителями села запропоновано та затверджено суму - 20 грн. з двору, та заплановано заходи на які підуть кошти.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація