У Шрамківці вводиться додаткове цілодобове патрулювання в умовах карантину

20.04.20

Сьогодні, 20 квітня 2020 року, голова районної ради Володимир Дзега спільно з головою райдержадміністрації Віктором Хрущем, Шрамківським сільським головою Анатолієм Кулею провели засідання оперативного штабу по усуненню та локалізації наслідків інфікування СОVID-19 у селі Шрамківка, де на даний час офіційно зафіксовано 9 випадків інфікування коронавірусом.

У роботі штабу взяли участь секретар Шрамківської сільської ради Світлана Конюшенко, директор КНП «Драбіський ЦПМСД» Олександр Балагурчик, сімейний лікар Шрамківської АЗСП Іван Ярославський, заступник начальника Драбівського відділу поліції Володимир Рець, генеральний директор АФ «Лани Драбівщини» Сергій Власенко.

  

Обговорили питання локалізації осередків інфікування.

За недотримання заходів самоізоляції хворими та контактними особами, за хуліганські дії, вчинені проти працівників поліції, складено 5 протоколів про правопорушення. Протоколи будуть передані до суду для притягнення винних до відповідальності.

Працівниками медичної служби спільно з правоохоронцями відібрані аналізи в осіб, які мали контакти з враженими вірусом.

Окрім постійного поста поліції вводиться додаткове цілодобове патрулювання в межах Шрамківки в умовах максимального обмеження пересування.

Обговорили заходи щодо забезпечення працівників амбулаторії та працівників поліції засобами індивідуального захисту: придбання протиепідемічних костюмів багаторазового використання, окулярів, щитків.

Зустрілися з медичними працівниками Шрамківської АЗСП, які першими в районі вступили в боротьбу з COVID-19. Обговорили можливості їх фінансового стимулювання з різних джерел, вислухали побажання та пропозиції щодо роботи в цих нелегких умовах.

Боротьба з невидимим ворогом триває.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація