У селищі Шрамківка відкрито меморіальну дошку Володимиру Щербі

10.06.13

10 червня в селищі Шрамківка відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки відомому краєзнавцю, поету, члену спілки журналістів України Володимиру Павловичу Щербі.

Біля будинку, в якому понад  п’ятдесят років прожив Володимир Щерба, зібралися місцеві жителі, вчителі та учні Шрамківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, гості урочистої події. У заході взяв участь голова районної ради Григорій Матвійчук.

Шрамківський селищний голова Сергій Аношкін у вступному слові відзначив важливість даної події для селища та розповів про непростий життєвий шлях Щерби В.П.  

Після цього до присутніх звернувся голова районної ради Григорій Матвійчук, який, зокрема, зазначив, що життя Володимира Павловича – це приклад патріотизму. Він працював на користь держави і людей, повністю присвятив себе журналістиці та історії. Завдяки невтомному науковому пошуку з під пера  Володимира Павловича Щерби вийшли книги «Над Чумгак-рікою» та «З туману віків і днів учорашніх». «Сьогоднішня подія є ще одним кроком до збереження нашої історії, добрим прикладом для виховання підростаючого покоління»,-  наголосив Григорій Матвійчук.

Право відкрити меморіальну дошку було надано голові районної ради Григорію Матвійчуку, селищному голові Сергію Аношкіну та дочці краєзнавця Оксані Нечиглод.

Багато добрих, теплих слів було сказано гостями  в цей день про Володимира Павловича Щербу.  Нікого не залишили байдужими вірші поета, які прочитала бібліотекар Шрамківської бібліотеки для дорослих Любов Станкевич та учні місцевої школи.

                                                    

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація