У селі Великий Хутір вшанували Василя Симоненка

27.01.15

У 2015 році на державному рівні урочисто відзначається 80–річчя з дня народження відомого поета Василя Андрійовича Симоненка.

З метою вшанування пам'яті поета в селі Великий Хутір днями відбувся літературно-музичний вернісаж «Україно! В твоїм імені живу», присвячений людині, поету, все життя якого проходило під гаслом «Я для тебе горів, український народе». Захід прикрашала книжкова виставка «Незгасна зоря Симоненка».    

Свято підготували і провели працівники бібліотек та клубних установ села. Бібліотекар сільської бібліотеки №1 Роза Горобець познайомила читачів з творчим  і коротким життєвим шляхом Василя Симоненка. Розповідь супроводжувалась музичними записами пісень на слова автора. Також звучали вірші поета у виконанні Ганженко С.М., Ганженко Т.М., Новик Г.І., Панової Н.Г., Шульги В.В. Учасники художньої самодіяльності Вовк Н.В, Ганженко С.М., Зикіна В.В. виконали пісні на вірші В.Симоненка «Лебеді материнства» та «Засівна».

Вірші Василя Симоненка запали в душу присутнім, бо це поезія високого злету, моральної чистоти і самовідданого служіння Батьківщині, вона проникнута глибокою любов’ю до українського народу, до простої людини, до рідної землі.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація