У минулу суботу Кантакузівка вітала гостей

12.08.19

Серпень здавна славиться привітністю і щедрістю. Мабуть, саме тому в цю чудову пору в багатьох населених пунктах Драбівщини громади святкують Іменини села, вітаючи близьких і далеких, тих хто народився тут і виріс, тих, хто в цих селах живе й працює, і тих, кого доля звивистими шляхами завела далеко від рідного порогу.

От і в минулу суботу Кантакузівка скликала до себе гостей на гуляння.

Розпочалося свято із дитячих розваг: безкоштовних атракціонів і морозива.

Урочиста частина відбулася у приміщенні сільського Будинку культури, який цьогоріч ледь вмістив гостей.

Щирі слова привітань лунали кантакузівчанам від заступника голови районної ради Тетяни Богославець, депутата районної ради - директора відділку с. Свічківка ТОВ «Баришівська зернова компанія» Мирослави Грицько, сільського голови Олександра Крикуна.

– Кантакузівка – це моє рідне село, де проживають працьовиті люди, і не дивлячись на ті труднощі, що є в нашій економіці і суспільстві, село все-таки живе. Я хочу побажати вам, щоб в кожній оселі були мир і злагода, – сказала Тетяна Богославець.

З нагоди Дня села та за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків й активну громадянську позицію Тетяна Володимирівна вручила Подяки районної ради Світлані Власенко - начальнику Кантакузівського відділення зв’язку, Наталії Левченко - кухарю Кантакузівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» і Світлані Черненко - прибиральниці Кантакузівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Після нагородження та вручення подарунків всіх пригостили смаколиками.

А душу звеселяли гарними піснями і запальними танцями місцеві аматори сцени, музичні вітання лунали від «Калинової родини» і «Калинового цвіту». 

Вже традиційно завершилося святкування молодіжною дискотекою та святковим феєрверком.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація