У Левченковому відбулася сходка громадян, на якій обговорили різнопланові питання життєдіяльності села

04.04.18

4 квітня 2018 року у приміщенні сільського Будинку культури відбулися загальні збори жителів Левченкового.

На зібрання громада запросила заступника голови районної ради Тетяну Богославець, депутата районної ради - регіонального директора ТОВ «Баришівська зернова компанія» Анатолія Волошіна.

Сільський голова Володимир Ткач відзвітував громаді про соціально-економічний розвиток, бюджет села за 2017 рік, використання коштів самооподаткування. Також він ознайомив із планами роботи сільської ради і виконавчого комітету у поточному році.

Анатолій Волошін прозвітував перед виборцями про свою діяльність як депутата районної ради, як керівник підприємства – про проінформував про стан розрахунків за земельні частки (паї) та співпрацю у соціально-економічному розвитку села.

Громада не була байдужою, активно обговорювала проблеми села: розвиток населеного пункту, шляхи вирішення соціальних питань та перспективи територіального об’єднання громадян.

Під час зустрічі заступник голови районної ради Тетяна Богославець відповіла на запитання жителів Левченкового та зазначила, що в нинішній непростий час потрібно бути згуртованими і виваженими, адже децентралізація – це, в першу чергу, передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування, які відповідатимуть за шкільну та дошкільну освіту, охорону здоров’я первинного рівня, заклади культури, благоустрій, стан доріг, громадський порядок та багато інших важливих повсякденних питань.

«Чим сильнішою буде громада, тим сильнішим буде місцеве самоврядування», - наголосила Тетяна Володимирівна.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація