У Ковалівці відбувся районний науково-методичний семінар

29.04.14

      Днями в Ковалівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» відбувся районний науково–методичний семінар на тему: «Участь навчального закладу у дослідно–експериментальній роботі».

     У семінарі взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, доцент, проректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Галина Назаренко, директори загальноосвітніх закладів району та їх  заступники з навчально-виховної роботи.

     В ході роботи учасники зібрання обговорили питання: науково – методична підготовка суб’єктів дослідно – експериментальної роботи з теми «Виховний ідеал як засіб гармонійного розвитку зростаючої особистості»; робота навчального закладу по формуванню у школярів виховного ідеалу як засобу гармонійного розвитку зростаючої особистості»; робота з обдарованими дітьми; виховання гармонійно розвиненої особистості на основі виховного ідеалу через виховні години та позакласні заходи; участь дошкільного навчального закладу в експериментальній роботі .

     Педагогічний та учнівський колективи школи показали виховний захід «Моя зелена Ковалівка». Також відбулася презентація і захист творчих робіт учнів «Шановані особистості нашого села». Вчителі  Ковалівського НВК продемонстрували високу методичну підготовку у проведенні семінару, а учні вразили гостей своєю творчістю та артистичністю.

           

           

           

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація