У Кантакузівці відбувся схід села

05.03.20

4 березня 2020 року в будинку культури села Кантакузівки відбувся схід села. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Тетяна Богославець, голова райдержадміністрації Віктор Хрущ, генеральний директор ТОВ «Щедре поле» Олег Шевченко.

Сільський голова Кантакузівської сільської ради Олександр Крикун прозвітував перед односельцями про проведену роботу за 2019 рік, спільно розглянули перспективи розвитку сільської громади в поточному році. Олександр Володимирович подякував односельчанам, місцевим орендарям та керівництву району за активну підтримку й допомогу та наголосив, що лише доклавши спільних зусиль можливо вирішити всі питання.

Жителі села роботу сільського голови визнали задовільною та проявили активність, зацікавленість, небайдужість, порушили низку питань, що турбують сьогодні громаду, а саме: монетизація житлових субсидій, благоустрій населеного пункту, ремонт доріг села тощо.

Звучали запитання від кантакузівчан й до керівників району. Тетяна Богославець в свою чергу дала відповідь на численні запитання щодо об’єднання громад та проведення реформи децентралізації, зупинилася на проблемах освіти, культури, медицини як села, так і всього району.

Тетяна Володимирівна подякувала сільському голові за пророблену роботу та завірила, що проблемні питання й надалі будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва, виконавчого комітету сільради та громади села.

Після зборів заступник голови районної ради і голова райдержадміністрації побували у  Кантакузівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», де відвідали класні кімнати, поспілкувалися з учнями і педагогами. Також оглянули котельню навчального закладу, на капітальний ремонт даху якої у минулому році виділялися кошти районного бюджету.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація