У ході робочої зустрічі обговорено перспективи реалізації інвестиційних проектів на території району

02.08.16

2 серпня 2016 року за сприяння заступника голови районної ради Тетяни Богославець відбулася зустріч керівників підприємств та громадських організацій району із фахівцями громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій», яка працює в сфері надання допомоги суб’єктам господарювання щодо активізації економічної діяльності.

Почесний голова правління громадської спілки Олександр Турченяк та експерт Сергій Білик розповіли про реалізацію інвестиційних ініціатив; вирішення спільних питань, що виникають під час застосування норм податкового законодавства; впровадження економічних законодавчих ініціатив; аналіз системних проблем галузі; долучення до процесу реформування економіки області та країни в цілому.

Зазначена робота проводиться в рамках реалізації проекту «Чесні інвестиції», що спрямований на підвищення інвестиційної привабливості області шляхом реалізації окремо взятого бізнес проекту.

Олександр Турченяк сказав:"Сучасний стан економіки країни та низький рівень економічної активності об’єктів господарської діяльності суттєво впливає на інвестиційні пропозиції, а з рештою і на обсяги використання інвестиційних коштів для розвитку нових напрямів діяльності. На жаль, відсутність реальних інвестиційних пропозицій та загальна економічна ситуація не дозволяє вдовольняти соціальні запити суспільства і підвищувати соціальні стандарти, що фактично впливають на рентабельність діяльність суб’єктів господарювання".

У ході зустрічі обговорено питання економічного стану представлених виробничих організацій та окреслено перспективи реалізації інвестиційних проектів на території Драбівського району. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація