У ході Форуму підсумовано роботу Проекту та вручено сертифікати про завершення робіт

28.03.17

28 березня 2017 року у приміщенні Будинку рад відбувся Форум місцевого розвитку в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ» за участю координатора Проекту Людмили Страшної, начальника відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Ігоря Черниша, Шрамівського селищного голови Анатолія Кулі, Білоусівського сільського голови Сергія Левченка, Золотоношківського сільського голови Олександра Харченка та в.о. Безбородьківського сільського голови Ніни Дубенець.

У ході роботи підведено підсумки та вручено сертифікати про завершення робіт на об’єктах ГО «Світло Шрамківки» смт Шрамківка, ГО «Рідне село Безбородьки» с. Безбородьки, ГО «Добробут» с. Золотоношка та ГО «Білоусівка» с. Білоусівка.

Координатор Проекту подякувала головам сіл і головам громадських організацій за успішну співпрацю у ІІІ-ій фазі та рекомендувала не зупинятися на досягнутому, а й надалі змінювати життя громад на краще.

«Маємо надію, що Драбівський район і в майбутньому продовжуватиме плідну співпрацю з Проектом з метою подальших змін на краще у житті кожної територіальної громади району, кожної родини»,- сказала Людмила Миколаївна.

Безперечно, Проект покращив інфраструктуру громад-учасниць, але найголовніше - підняв на якісно новий рівень взаємовідносини між громадою, владою, між народною спільнотою та бізнесом. Співпраця з Проектом не лише об’єднала громади, а дала поштовх до нових напрямків діяльності.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація