У Драбові з нагоди 75 річниці Перемоги відбулося покладання квітів до Братської могили та Обеліску Слави

09.05.20

Сьогодні, 9 травня, світова спільнота відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

У ці дні віддається данина пам’яті всім, хто загинув та постраждав у тій страшній війні.

Воєнні дії з 1939 до 1945 року відбувалися на території 40 держав і завдали людству надзвичайних страждань. 

Значний внесок у перемогу над нацизмом зробила Україна, територія якої із червня 1941-го до жовтня 1944 року була центральною ділянкою всього європейського плацдарму воєнних дій.

Саме український народ зробив вагомий внесок у перемогу антигітлерівської коаліції над нацистами та союзниками гітлерівської Німеччини. Тоді війна забрала понад 56 мільйонів людських життів по всьому світу, у тому числі 10 мільйонів – в Україні. 

  

У Драбові сьогодні з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до Братської могили та Обеліску Слави.

У церемонії покладання квітів взяли участь заступник голови районної ради Тетяна Богославець, голова райдержадміністрації Віктор Хрущ, Драбівський селищний голова Василь Хмара, голова районної ради ветеранів Валентина Крокосенко, представники районних громадських організацій Спілки воїнів АТО Драбівщини, Спілки офіцерів України, Товариства сприяння обороні України. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисників нашої країни.

  

Через ситутацію, що нині склалася в Україні, пам’ятний захід пройшов без участі великої кількості громадськості. Але кожен може окремо покласти квіти до меморіалів, не порушуючи карантинних обмежень. 

Закликаємо сьогодні згадати усіх, хто поклав своє життя за те, щоб ми жили на мирній землі!

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. 

Сьогодні, коли на Сході України триває збройна агресія Росії проти України та лунають постріли, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація