У Драбові вшанували відважних синів українського народу

17.10.17

14 жовтня – це дата, яка об’єднує чотири величні свята: день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, день утворення Української повстанської армії та, віднедавна, – День захисника України.

У передсвятковий день – 13 жовтня у районному Центрі культури і дозвілля зібралися драбів’яни, жителі району, представники громадських організацій, учнівська молодь, щоб вшанувати відважних синів українського народу.

Вітаючи захисників, голова районної ради Володимир Дзега зазначив, що 14 жовтня в нашій історії – це, насамперед, християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку. Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, українців, які у складі збройних сил СРСР та партизанських формувань захищали Батьківщину від фашистів, воїнів Української повстанської армії та нинішніх захисників України.

«Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами. Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України», - сказав Володимир Дмитрович.

  

На урочиртостях низку представників збройних сил України нагороджено Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками, а батькам загиблого земляка – білоусівчана Василя Шевченка вручено відзнаку Президента України.

До вітального слова долучився депутат обласної ради Сергій Буцько, який подякував всім учасникам АТО, наголосив на винятковому патріотизмі і героїзмі наших захисників та присутнім учасникам бойових дій - АТОвцям вручив грошові винагороди.

  

Хвилиною мовчання вшанували славних синів України, хто заради миру в державі віддав своє життя.

Після урочистої частини заходу всі присутні мали змогу переглянути святкову концертну програму. Із композиціями на патріотичну та духовну тематику виступили вокальні колективи та солісти районного Центру культури і дозвілля.

Виконавчий апарат районної ради

  

  

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація