У Драбівському районі провели акцію "За чисте довкілля" та День довкілля

14.04.14

       З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані,  їх санітарного очищення,  збереження  об'єктів загального   користування   та  створення  умов,  сприятливих  для життєдіяльності  населення,  у  Драбівському районі проведено акцію «За чисте довкілля», а 12 квітня - День довкілля.

       Для координації робіт з благоустрою проведено організаційні заходи. Зокрема, розроблено План першочергових заходів по проведенню щорічної всеукраїнської акції  "За  чисте  довкілля"  та  Дня  благоустрою, створено районний штаб з координації проходження місячника з благоустрою населених пунктів району та проведення Дня довкілля.

       Для реалізації запланованих заходів спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також громадян, що проживають на території сіл та селищ проведена певна робота щодо благоустрою населених пунктів.

      Проведено висадку 1456 дерев, 875 кущів, розбито 135 квітників, впорядковано 98 кладовищ, впорядковано 65 парків та 10 скверів, 25 братських могил, 77 пам’ятні знаки, прибрано 93 спортивних та дитячих майданчиків. Наведено належний санітарний стан біля 64 автобусних зупинок та проведено впорядкування вулиць, узбіч доріг та домоволодінь мешканців населених пунктів, забезпечено ліквідацію 117 стихійних сміттєзвалищ, проведено розчистку узбіч доріг та вулиць між населеними пунктами та в межах населених пунктів від парослі загальною протяжністю близько 40 км.    

      На виконання заходів витрачено кошти в сумі 148,55 тис.грн. До робіт по благоустрою залучено 7396 осіб.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація