У День Святого князя Володимира жителі Олімпіадівки і Козачого відзначили іменини села

30.07.19

Вже традиційно 28 липня жителі Олімпіадівки і Козачого відзначають іменини села, які припадають на День Святого князя Володимира Великого – одного із засновників і покровителів нашої державності.

Саме в цей день з'їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Діти із задоволенням стрибали на батутах, з веселим сміхом спускалися з надувних гірок, дорослі грали в настільний теніс.

Урочиста частина свята відбулася біля приміщення Олімпіадівського сільського клубу.

Ведучі концерту від щиро серця вітали теплими словами односельчан.

До своїх земляків звернувся сільський голова Микола Скирда, який побажав селу розквіту, а громаді - міцного здоров’я та добробуту.

Традиційно, на день села завітали і почесні гості. Привітали учасників свята голова районної ради Володимир Дзега, представник ТОВ «Атлантик Фармз ІІ» Олена Арсененко, яка до того ж подарувала ноутбук для Олімпіадівського ФП.

  

Приймала святкові вітання родина Василег - Іван Іванович і Катерина Дмитрівна, які прожили разом у злагоді, любові й взаєморозумінні, а  нещодавно відсвяткувала золотий ювілей.

Потім розпочався святковий концерт за участю дівочого вокального ансамблю «Sololmia» і гурту «BanduraBand» під керівництвом Р. Шушвара.

Опісля концерту всіх гостей та жителі сіл Олімпіадівка та Козаче частували кашею, а дітей пригостили ще й морозивом.

Свято сіл Олімпіадівка та Козаче вдалося, а головне – люди отримали задоволення і багато приємних вражень.

  

  

За інформацією Митлашівської сільської ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація