У Черкаській області 3787 учасників АТО отримають земельні ділянки

02.08.16

З моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею на Черкащині 3787 учасників АТО отримали рішення про надання дозволу на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Із них у Головному управлінні Держгеокадастру Черкащини ухвалили 3522 рішення. Органи місцевого самоврядування надали військовим 265 дозволів.

Учасники АТО та члени сімей загиблих воїнів завершили процедуру оформлення та вже отримали у власність 1381 земельну ділянку загальною площею 1958,46 гектара. За рішенням землевпорядної служби регіону військовим виділили 1270 ділянок площею понад 1904 гектари. Решту надали місцеві ради.

Землевпорядники Черкащини зарезервували для потреб учасників АТО 390 земельних масивів. Інформацію про ділянки загальною більше ніж 2974 га внесли до графічного альбому-атласу й розмістили у відкритому доступі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

За інформацією Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація