У Черкасах запроваджується проєкт "Твоя успішна кар`єра"

18.06.20

Тайм-менеджмент, робота в команді, емоційний інтелект, креативність, управління проєктами та критичне мислення – цим навичкам ще не навчають в університетах, але їх вже сьогодні потребують роботодавці. Де цьому вчитися і як знайти роботу?

Як інформує обласний ресурсний центр, у Черкасах запроваджується проєкт «Твоя успішна кар'єра» в партнерстві з експертною організацією Центр «Розвиток КСВ» і Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Цей проєкт триватиме в два етапи:

1. Червень і до закінчення карантину: серія онлайн-зустрічей з успішними представниками різних професій (блогерка, SMM-менеджерка, фотографиня, фокусник, підприємець, власниця модельного агенства, івент-менеджерка) паралельно з реєстрацією на проєкт.

2. Після закінчення карантину буде проведено 6 інтерактивних занять з інтегрованим відео-курсом лекцій від провідних компаній, практичними майстер-класами, креативними челенджами та вправами на формування 10 навичок майбутнього.

На фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу.

Якщо тобі від 16 до 35 і ти шукаєш роботу або хочеш змінити її, то цей проєкт для тебе!

Участь безкоштовна. Реєстрація триватиме до кінця вебінарів з успішними представниками різних професій. Далі буде етап відбору, і якщо в тебе класна мотивація, то ми зустрінемося після карантину і будемо навчатися разом в офлайн-форматі.

Реєстрація на проєкт: https://forms.gle/tiCXjRZJGBCCbgiAA

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація