У Безбородьках проведено загальні збори жителів села

28.03.18

Вчора, 27 березня, відбулася сходка жителів села Безбородьки, в якій взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, депутат районної ради – директор ПрАТ «Безбородьківська АВКФ» Віктор Чугуївець, начальник управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Віктор Хрущ.

Зі звітом про роботу виконавчого комітету Безбородьківської сільської ради виступила сільський голова Катерина Горонович.

Жителі села обговорили звіт очільника територіальної громади, питання орендної плати за земельні паї, ремонту сільських доріг, вуличного освітлення.

Голова районної ради Володимир Дзега звернув увагу на важливості розвитку інфраструктури населеного пункту та поінформував громадян про перспективи та плани по реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання громад» у районі і дав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Виступаючи із заключним словом, Катерина Горонович зауважила, що окремі з порушених громадянами питань вже включені до плану соціально-економічного розвитку села на поточний рік та стануть першочерговими завданнями для виконання.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація