У Безбородьках проведено мітинг з нагоди Дня визволення України та засідання виконкому

28.10.13

28 жовтня, з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, в селі Безбородьки біля пам’ятника загиблим односельцям в роки Великої Вітчизняної війни відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь сільський голова Віталій Сало, депутати сільської ради, представники організацій та установ, учні місцевої школи.

"Героїчні сторінки в історію Великої Вітчизняної війни були вписані жителями і нашого села. Кожен другий безбородьківець не повернувся на рідну землю, захищаючи нашу Батьківщину. Сьогодні ми з болем розуміємо, що з кожним роком залишається все менше учасників та свідків тих героїчних часів. І тим важливіше зберегти нашу спільну історичну пам’ять. Я вірю, що навіть час не зітре з нашої пам’яті імена тих, хто відстояв свободу нашої Вітчизни, подарував нам можливість жити на рідній землі. Низький наш уклін всім визволителям України які захищали Україну на різних фронтах",- відзначив сільський голова Віталій Сало, звертаючись до учасників заходу.

Присутні вшанували пам’ять полеглих у роки війни покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Цього ж дня проведено засідання виконавчого комітету Безбородьківської сільської ради. Члени виконкому  розглянули  підсумки виконання соціально - економічного та культурного розвитку села за 9 місяців 2013 року та план на IV квартал 2013 року, проаналізували  виконання бюджету сільської ради за 9 місяців 2013 року та визначили завдання його виконання у ІУ кварталі 2013 року.

У ході роботи комітету також розглянуто питання  підготовки та проведення заходів  на території  села Безбородьки щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація