Тетяна Богославець здійснила робочу поїздку в Бирлівську та Кантакузівську сільські ради

22.11.16

Сьогодні, 22 листопада, заступник голови районної ради Тетяна Богославець здійснила робочу поїздку в Бирлівську та Кантакузівську сільські ради, в ході яких зустрілася із очільниками територіальних громад та обговорила ряд важливих питань, зокрема, наповнення бюджету, фінансове закінчення поточного року та планування і прийняття місцевого бюджету на 2017 рік.

Так, Бирлівська сільська рада планує у наступному році передбачити близько 200,0 тис. грн. на ремонт доріг. Кантакузівська сільська рада у нинішньому році провела вуличне освітлення на вул. Молодіжній та Каширіна і планує продовжити дану роботу в 2017 році.

Також заступник голови районної ради оглянула об’єкти соціальної сфери. Зокрема, дошкільний навчальний заклад "Котигорошко" села Бирлівки, де обговорили проблеми роботи котельні та шляхи їх вирішення: на найближчій сесії сільської ради буде виділено кошти для придбання електрогенератора. На даний час у садочку проводяться роботи із заміни ганку.

Потім Тетяна Богославець разом із Бирлівським сільським головою Володимиром Тарасенком відвідали Будинок культури, де тривалий час не проводилися ремонтні роботи. Як запевнив Володимир Григорович, у наступному році планують провести заміну вікон та вивчити питання встановлення альтернативного опалення у даному об’єкті.

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація