Тетяна Богославець взяла участь у засіданні колегії райдержадміністрації

30.05.18

Сьогодні, 30 травня, відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі зібрання взяла участь заступник голови районної ради Тетяна Богославець.

Учасники засідання проаналізували стан виплати в районі пенсій, виконання планових завдань з власних надходжень до бюджету Пенсійного фонду України та заходи щодо погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.. З даного питання присутніх поінформувала начальник Драбівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаської області Олена Черниш.

Про організацію літнього відпочинку, оздоровлення та зайнятості  дітей влітку 2018 року присутнім доповіли завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Криворот та начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Рудченко.

Потім про роботу відділу у Драбівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області розказав начальник відділу у Драбівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Микола Лимаренко.

У ході роботи обговорено також питання роботи виконавчого комітету Коломицької сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади, про що проінформували Коломицький сільський голова Сергій Гулий та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

За результатами колегії прийнято розпорядження та дані відповідні доручення.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація