Тетяна Богославець взяла участь у виїзному засіданні Мінрегіонрозвитку в Золотоноші

10.11.17

10 листопада 2017 року заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у виїзному засіданні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на тему: «Створення умов для реалізації програм підтримки регіонів», яке проводилося у м. Золотоноші.

У ході роботи розглянули питання розвитку пріоритетних соціальних інфраструктурних проектів у регіонах, первинної медичної допомоги у сільській місцевості, створення Центрів безпеки громадян і дитячих будинків сімейного типу, реалізації житлових програм у регіонах та якісного адміністрування дозвільних і погоджувальних процедур у будівництві, децентралізації повноважень у цій сфері, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Також делегація відвідала відбудовану районну лікарню, яка нині може конкурувати із приватними клініками України та закордонними лікарнями. Зміни вдалося зробити за рахунок коштів з обласного, місцевого бюджетів, підтримки народних депутатів та Держфонду регіонального розвитку .

У лікарні все продумано – від системи обслуговування до дизайну. Є електронна черга, сучасне обладнання, відеоспостереження, використовується телемедицина.

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація