Тетяна Богославець взяла участь у роботі “круглого столу” з нагоди Дня людей з обмеженими можливостями

03.12.18

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Саме тому сьогодні в приміщенні районного громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини»  відбулося традиційне засідання «круглого столу» з нагоди цього дня. Участь у засіданні взяли заступник голови районної ради Тетяна Богославець та заступник голови райдержадміністрації Людмила Рудик.

Під час засідання «круглого столу» голова ДРГО «Асамблея інвалідів Драбівщини» Ольга Сотник нагородила грамотами та подарунками найактивніших членів організації та переможців Спартакіади, яка проводилася цьогоріч восени.

До спілчан звернулася заступник голови районної ради Тетяна Богославець, яка розповіла про роботу, яку проводять органи місцевого самоврядування щодо забезпечення соціального і правового захисту інвалідів у районі, удосконалення підходів щодо участі інвалідів у культурно-масових заходах для самоствердження себе як повноцінного члена суспільства.

- Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей із вадами здоров'я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми, - сказала Тетяна Володимирівна.

На запитання членів Асамблеї відповіли представники соціального захисту та пенсійного фонду.

Окрасою проведеного заходу були виступи ансамблю «Журавка» та членів громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини».

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація