Тетяна Богославець взяла участь у роботі колегії районної державної адміністрації

29.01.18

Сьогодні, 29 січня, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, на розгляд якої виносилися чотири основні питання.

Про проект Програми економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району на 2018 рік розповів Дмитро Широкий - начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації. В обговоренні даного питання взяли участь начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Рудченко, заступник головного лікаря Драбівської районної лікарні Андрій Прядко, головний лікар комунального закладу «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик.

Потім завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Юрій Твердохліб проінформував про роботу правоохоронних органів, органів виконавчої влади щодо забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку в районі.

Про стан виконання у 2017 році районної комплексної програми «Турбота» на 2014 – 2020 роки доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко.

Протокольно розглянули питання про роботу органів виконавчої влади району у 2017 році щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення.

На завершення головний лікар комунального закладу «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик розказав про моніторинг інфекційної захворюваності та епідситуацію з кору в районі.

За підсумками роботи колегії прийнято конкретні рішення та дано відповідні доручення щодо усунення недоліків.

                  Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація