Тетяна Богославець взяла участь у робочій нараді щодо фінансової дисципліни в районі

15.08.18

Сьогодні, 15 серпня 2018 року, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у робочій нараді щодо фінансової дисципліни в районі, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій, представники правоохоронних органів, Управління Держапраці у Черкаській області, Золотоніської місцевої прокуратури, засобів масової інформації.

Роботу розпочали із розгляду питання про заходи щодо скорочення заборгованості із сплати єдиного соціального внеску, про що доповіла начальник Драбівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління ПФУ у Черкаській області Олена Черниш. Посадовець зазначила, що на обліку у районі перебуває близько 11400 пенсіонерів, тому потреба на виплати пенсій становить 22,4 млн. грн. На даний час заборгованість по ЄСВ складає 684,6 тис. грн.

В обговоренні даного питання взяли участь начальник Золотоніської ОДПІ ДУ ДФС у Черкаській області Павло Ільченко, який запевнив, що дана проблема перебуває на постійному контролі фіскальних органів.

Потім учасники наради заслухали інформацію про заходи щодо дотримання мінімального розміру заробітної плати, зростання рівня середньомісячної заробітної плати у районі, зокрема в галузі сільськогосподарського виробництва.

Після чого начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк та начальник Золотоніської ОДПІ ДУ ДФС у Черкаській області  Павло Ільченко розказали про організацію роботи із ризиковими сільськогосподарськими підприємствами по сплаті податку з доходів фізичних осіб.

При розгляді вищевказаних питань заслухано пояснення керівників підприємств та організацій району.

За результатами роботи відповідальним особам дано доручення. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація