Тетяна Богославець взяла участь у позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

02.06.20

Сьогодні, 2 червня 2020 року, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів голова райдержадміністації Віктор Хрущ.

За повідомлення райдержадміністрації, на засіданні розглянули питання послаблення протиепідемічних заходів із врахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в районі - відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів".

Зокрема, обговорено практичні аспекти відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб), комунального закладу «Інклюзивно–ресурсний центр» Драбівської районної ради, пасажирських перевезень автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі території району.

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація